Telefonos ügyfélszolgálatos (Magyarország)

(Román, cseh vagy szlovák nyelven)

Beszélsz román , cseh vagy szlovák nyelven? Otthonról dolgoznál? Nálunk akár teljes- és részmunkaidőben is megteheted. Jelentkezz hirdetésünkre!

Telefonos ügyfélszolgálatos

Feladatok

  • Bejövő hívások fogadása lakossági szegmensben
  • Rendelésfelvétel, rendelések rögzítése a rendszerben Új termékek ajánlása
  • Kimenő hívások indítása, a vevők szakszerű tájékoztatása
  • Új termékek ajánlása az ügyfeleknek - értékesítés
  • Információnyújtás a cég termékeiről

Elvárások

  • Felsőfokú vagy anyanyelvi szintű AKTÍV román, szlovák vagy cseh nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office ismerete
  • Ügyfélközpontúság

Előnyök

  • Ügyfélszolgálaton vagy értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fix bérezés + motiváló jutalékrendszer +bónusz
  • Rugalmas beosztás és részmunkaidő (4-6-8 órában)
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye

Magyarország, Otthoni munkavégzés