Telekommunikációs munkatárs (Dabas)

Telekommunikációs cég munkatársat keres!

Dinamikusan fejlődő,több éves múlttal rendelkező kiskereskedelmi üzletünkbe értékesítő kollégát keresünk!

Feladatok

  • vásárlók megszólítása
  • Ügyfelek szokásainak megismerése
  • Új ügyfelek szerzése
  • Mobiltelefonokkal és tartozékokkal kapcsolatos szaktanácsadás a vásárlók részére
  • Telekommunikációs szolgáltatás értékesítése a készülékek mellé

Elvárások

  • Nyitott, energikus személyiség
  • Eredményorientált szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Értékesítésben vagy ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök

  • Mobilkommunikációs piac és szolgáltatások ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapfizetés, kimagasló, motiváló jutalékrendszer
  • Kedvező előfizetéses csomag
  • Lendületes csapat, jó hangulat

Munkavégzés helye

Magyarország, Bács-Kiskun, Pest, Dabas, Lajosmizse

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a jelentkezéshez kérjük regisztráljon teljes körűen a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Dabas