Telephelyvezető (Budapest)

Budapesti és agglomerációs telephelyeinkre keresünk agilis, jó szervezőképességű

Telephelyvezető

munkatársat.

Feladatok

  • Az ingatlanok napi zavartalan működésének fenntartása,
  • A telephelyeken dolgozók irányítása és ellenőrzése, felügyelete,
  • Helpdeskre érkező Bérlői panaszok, észrevételek menedzselése,
  • Kapcsolattartás társosztályokkal,
  • Teljesítések, számlák ellenőrzése, jóváhagyása,
  • Eseti és időszakos karbantartási munkálatokra javaslattétel, ezeknek előkészítése, megszervezése, bonyolítása, dokumentálása, riportok készítése,
  • Telephelyek hosszú távú stratégiájának kidolgozása,
  • Munkavégzéshez szükséges anyagok, (fogyó-) eszközök beszerzése, kezelése, nyilvántartása, karbantartása,
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi előírások ellenőrzése, időszakos felülvizsgálatok megszervezése,
  • Heti és havi riportok készítése,
  • Részvétel akvizícióban, javaslattétel hasznosításra.

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség,
  • Hasonló területen szerzett min. 5 éves tapasztalat,
  • Vezetői képességek,
  • Magas szintű érdekérvényesítő képesség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS office, valamint a Google Drive szolgáltatásai),
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt,
  • Precizitás, proaktivitás, önálló munkavégzés,
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Kiemelkedő, fix jövedelem,
  • Hétfőtől péntekig, reggel 7.00-tól délután 15:30-ig tartó munkavégzés, fél órás ebédszünettel,
  • Fő szabály szerint budaörsi munkavégzés,
  • Fiatalos, lendületes és támogató csapat.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves pályázatát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon legfeljebb egy oldal terjedelmű motivációs levelet, amely tartalmazza nettó fizetési igényét is. Ennek hiányában pályázatát sajnos nem áll módunkban elfogadni.

Budapest