Telepítésvezető (Szolnok)

A hirdetés már lejárt!

Telepítésvezető

Biztonságtechnikai telepítésvezetői feladatok ellátására keresünk, heti 4 napos munkarendbe minimum két éves szakmai gyakorlattal rendelkező munkatársakat.

Cégünk behatolás jelző rendszerek, RFID és biometrikus beléptető rendszerek, IP kamerás megfigyelő rendszerek, tűzjelző rendszerek kivitelezésével és üzemeltetésével foglalkozik országosan.

Feladatok:

A telepítésvezető feladata, a rendszer-telepítések során a helyszíni munkavégzés mellett a munkatársak munkájának irányítása, koordinálása, szakmai segítségnyújtás. Feladata a megrendelésekben, tervezésben új eszközök tesztelésében álló közreműködés.

Elvárások:

Kifejezetten olyan személyek jelentkezését várjuk ebbe a munkakörbe, akik az ismertetett rendszerek mindegyikében szerelési és programozási jártassággal is rendelkeznek.

Amit kínálunk:

Szállást, utazási költséget biztosítunk. Havi nettó bér; 450.000 Ft.

Munkavégzés helye:

A munkavégzés Szolnoki központtal, de országosan történik.

Jelentkezést, részletes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Szolnok