Teljes körű könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Gyógyászati iparágban tevékenykedő nemzetközi ügyfelünk keresi budapesti csapatának új tagját TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ pozícióba! Amennyiben rendelkezel regisztrált mérlegképes végzettséggel, legalább 2-3 év nemzetközi cégnél szerzett könyvelési tapasztalattal és alapfokú angol vagy német nyelvismerettel, ezt a lehetőséget neked találták ki!

Teljes körű könyvelő

Feladatok

  • Napi (bank, pénztár, szállítók, készlet, vegyes tételek) és havi (tárgyi eszközök, értékcsökkenés, elhatárolások, költségallokáció, egyeztetések stb.) könyvelési feladatok elvégzése
  • Pénzforgalmi feladatok ellátása, banki utalások
  • Hó- és évzárási feladatok ellátása, magyar beszámoló elkészítése, IFRS szerinti riportálás
  • Részvétel az éves könyvvizsgálatokban
  • Adóbevallások elkészítése, benyújtása
  • Adatszolgáltatás a bérszámfejtés részére
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és külső partnerekkel

Követelmények

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • 2-3 év teljes körű könyvelési tapasztalat nemzetközi környezetben
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszerek használatában
  • Magabiztos MS Excel felhasználó
  • Asszertív és folyamatos kommunkiáció kollégákkal, partnerekkel
  • Rugalmasság, proaktivitás

Amit kínálunk

  • Komplex, változatos feladatkör
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiváló juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest