Teradata Alkalmazás Üzemeltető (Pécs)

Pécs

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Teradata Alkalmazás Üzemeltető

Feladatok

  • LINUX alapú alkalmazások és adatbázisok zökkenőmentes működésének biztosítása
  • Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása
  • 2nd, 3rd Level Support németországi ügyfeleink részére
  • Események monitorozása, a felmerülő hibák javítása
  • Részvétel új technológiák bevezetésében

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Tapasztalat Linux/UNIX alapú rendszerek szerver oldali üzemeltetésében
  • Adatbázis (pl.: Oracle) felépítésében és működtetésében szerzett tapasztalat
  • Scriptnyelvek ismerete
  • Legalább középszintű német, és alapszintű angol nyelv ismeret
  • Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek ismerete
  • Rendszerszemlélet, precizitás
  • Komplex problémák gyors megértése

Pécs