Terjesztési munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti lapkiadó vállalat terjesztési osztálya új munkatársat keres

Feladatok:

  • kapcsolattartás előfizetőkkel, ügyfélszolgálat
  • adatbázis kezelés, számlázási feladatok ellátása
  • adminisztratív teendők elvégzése, dokumentumok kezelése, kimutatások készítése, feldolgozása
  • aktív részvétel a terjesztési osztályon folyó munkafolyamatokban

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • precíz, pontos és gyors munkavégzés
  • ügyfél orientált kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • tanulékonyság, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • magabiztos MS Office kezelés

Előnyök:

  • vidám, pozitív, nyitott személyiség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés
  • kiszámítható munkaidő beosztás, tervezhető napirend
  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos csapat
  • 6 vagy 8 órás munkakörben való foglalkoztatást
  • munkalehetőséget egy, a piacon elismert és stabil pozíciót betöltő cégnél
  • belvárosi, kiválóan megközelíthető iroda

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát fizetés megjelöléssel a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással küldje el.

Budapest