Termék specialista (biztosítás) (Budapest)

Megbízható, stabil, a biztosítási szektor egyik kiemelkedő résztvevője megbízásából keresünk egy TERMÉK SPECIALISTA munkatársat. A feladatkörben egy induló projektbe tusz becsatlakozni és az online biztosítási termékek fejlesztésében vennél részt. Amennyiben van már 2-3 év szakmai tapasztalatod online termék fejlesztésben, esetleg ismered is a biztosítási folyamatot, proaktív vagy és informatikai affinitásod is van, úgy várjuk jelentkezésed!

Termék specialista (biztosítás)

Feladatok

  • online biztosítási termékek fejlesztésében való részvétel
  • digitális értékesítési folyamatok kialakítása
  • üzleti igények felmérése
  • specifikációk készítése
  • együttműködés a különböző szakterületekkel
  • elkészült termékek tesztelésben való aktív részvétel

Követelmények

  • hasonló területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • biztosítónál, alkusz cégnél vagy bank intézetnél szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • project management tapasztalat előnyt jelent
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • proaktív és nyitott személyiség
  • informatikai affinitás
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • stabil, válságálló cég
  • nyitott céges kultúra, barátságos légkör, összetartó csapat
  • modern iroda, könnyű megközelítéssel, Budapest IX. kerületében
  • céges rendezvények, jó hangulatú bulik
  • heti egy nap home office

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest