Termékfejlesztő mérnök (Autóipar) (Mór)

(Mór)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nemzetközi tulajdonban lévő autóipari vállalat.

Fejlesztő mérnöki csoportjuk 0% fluktuációval rendelkezik, most is bővülés miatt keresünk részükre kollégát.

Elsősorban személyiséget keresünk: lojális, magas belső motivációval rendelkező és csapatjátékos csapattagot várnak.

A pozíció megnevezése:

Termékfejlesztő mérnök (Autóipar)

Feladatok

  • Új, innovatív termékek és folyamatok fejlesztése a Business Unit részére;
  • Termék validációk elvégeztetése a belső és a külső partnereknél;
  • Design módosítások koordinálása;
  • Belső és külső minőségi előírásoknak történő megfelelés biztosítása;
  • Projekt és termék dokumentáció biztosítása;
  • A Business Unit műszaki stratégiája fejlesztésének támogatása.

Elvárások

  • Gépészmérnöki v. mechatronikai mérnöki végzettség
  • Aktív angol v. német nyelvtudás
  • CAD tervezőrendszerek ismerete
  • Junior és seniorabb pályázók jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Cafeteria (már a próbaidő alatt is)
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járás TELJES költségtérítése
  • Teljesítményfüggő bónusz
  • Ingyenes sport- és masszázs szolgáltatások
  • Törzsidőn kívüli rugalmas munkavégzés

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Mór

Jelentkezek az állásra a [email protected]email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és/vagy angol nyelven is várjuk.
Tárgy mezőben: Kiss Bernadett részére, tervezőmérnök

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +3630/943-0259

Mór