Termékfelelős minőségügyi mérnök (QMC) (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Termékfelelős minőségügyi mérnök (QMC)

Feladatok

  • Új termékek bevezetése az autóipari szabályok szerint;
  • Folyamatos gyártás minőségügyi felügyelete;
  • PPAP, FMEA, CP készítése;
  • Minőségügyi tervezés és ellenőrzés, folyamatos fejlesztés, dokumentációkezelés;
  • Adatgyűjtés, jelentések készítése és riportálása: FOR, PPM, folyamat-, ill. dolgozói hibák;
  • A megállapodásra került minőségi standardok betartásának biztosítása a termék teljes életciklusa alatt;
  • Vevői auditokra való felkészülés, auditokon való részvétel;
  • Kapcsolattartás vevőkkel, reklamációs ügyintézés;
  • Külföldi kollégákkal való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi mérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Minőségügyben szerzett tapasztalat
  • ISO 9001 / ISO TS 16949 szabványismeret
  • Analitikus gondolkodás, jó probléma megoldó képesség

Amit kínálunk

  • Együtt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
  • Megvalósítani a saját elképzeléseket
  • Lehetőség szakmai- és személyes továbbfejlődésre
  • Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium

Előnyök

  • VDA 6.3 szerinti auditálásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr