Termékimplementációs Szakértő (Budapest)

Energiaszektorban tevékenykedő partnerünk csapatába keresünk új kollégát budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Termékimplementációs Szakértő

Feladatok

Termékimplementációs szakértőként fő feladatod a bevezetésre kerülő új megoldások (termékek és szolgáltatások) értékesítési és implementációs folyamatának kialakítása lesz a cégcsoporton belül.

Részletesebben a következő tevékenységek várnak rád:

  • Az üzletfejlesztési- és / vagy értékesítési szervezet által megfogalmazott termékekre vonatkozó igények kezelése
  • Részletes termékkoncepció megfogalmazása, marketing terv elkészítése, működési folyamat leírása, roadmap, értékesítési terv csatornabontással, kommunikációs terv, fejlesztési költségek meghatározása, érintett külső és belső partnerek feladatainak leírása, implementációs lépések meghatározása, koncepció vezetői szinten történő elfogadtatása
  • Termék pilotok során a feltárt implementációs lépések elvégzése, koncepció piaci környezetben történő tesztelése, módosítások, pilot végeztével vezetői döntés-előkészítő anyag készítése és bemutatása az eredeti terv alapján (visszamérés, kiértékelés)
  • Termék pilotok tapasztalatai alapján a továbbfejlesztési igények megfogalmazása, továbbfejlesztések koordinációja
  • A termék pilotot követően a termékek piacra juttatásának, a termékfolyamatok teljeskörű integrációjának biztosítása
  • Komplex projekteknél (pl. energiahatékonysági) az ajánlatadási folyamat támogatása, koordinálása
  • Projektek, új termékek/megoldások potenciális partnereinek/alvállalkozóinak felkutatása, elemzése, bevonása, kapcsolattartás

Elvárások

  • Műszaki/gazdasági egyetemi/főiskolai végzettség
  • 5 év releváns, termékimplementáció területén szerezett tapasztalat (termékmenedzsment/ termékfejlesztés)
  • Ügyfél fókusz, képesség, intuíció az ügyfél igények megértésére, elemzésére, leképezésére
  • Kimagasló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önállóság, határozott fellépés, proaktív működés
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Energetikai beruházás tervezési, tervezés irányítási tapasztalat előny
  • Gáz és/vagy áram iparág ismerete előny
  • Nagyvállalati tapasztalat előny

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest