Termékmenedzser (Budapest)

Stanctechnik Digital Nyomda és Kötészeti Kft

Könyvek, kiadványok gyártásra szakosodott digitális nyomda és kötészet munkatársat keres

Termékmenedzser

munkakörbe.

Feladatok

  • Ügyfelekkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
  • Kalkuláció készítése,
  • Teljes gyártási folyamat meghatározása, nyomon követése,
  • Alapanyag rendelés, előkészítés.

Elvárások

  • Nyomdaipari, könyv-, kiadványgyártási tapasztalat (kalkulátor, gyártás előkésztő );
  • Office használata készség szinten, Scroll nyomdaipari program ismerete előnyös;
  • Csapatban is, és önállóan is felelősséggel való munkavégzés készsége.

Amit kínálunk

  • Élenjáró technológiai folyamatok, modern eszközök megismerése: Xerox iGenX150; OCE VarioPrint i300 InkJet; Canon C6010VPS színes és OCÉ VarioPrint6320 Ultra egyszínű nyomtatógépek, IBIS Smart2 hajtogató-összehordó gépsor, Bourg Binder ragasztókötő és egyéb keménytáblás könyvkötészeti gépek
  • Fiatalos, dinamikus kollektíva.

Munkavégzés helye

Stanctechnik Digitál Kft 1047 Budapest, Baross utca 11-15

Érdeklődés esetén önéletrajzát, motivációs levelét, igényei megjelölésével Szina Gábor tanácsadónak címezve küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest