Termékmérnök (Mór)

(Mór, Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Termékmérnök
(Székesfehérvár)

Feladatok

  • Részvétel a mintagyártások szervezésében és lebonyolításában;
  • Termék életciklus követése, termék és folyamat változások koordinálása;
  • Kapcsolattartás a projekt menedzsmenttel és az R&D osztályokkal;
  • Termékspecifikus címkézés megvalósítása;
  • Termék- és folyamatspecifikus gyártási beállítások tervezése és létrehozása MES adatbázisban.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Elektronikai gyártásban és/vagy autóiparban szerzett tapasztalat;
  • SAP ismeret.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek

Munkavégzés helye

  • Mór, Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-5969 (Wéber Kinga)

Mór