Terméktervező mérnök (Győr)

Terméktervező mérnök

Munkaköréhez tartozik:

  • CAD konstrukció (CATIA V5-tel, vagy NX-el)
  • Autó karosszériák, belső és külső burkolati elemek tervezése
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Műszaki megoldások egyeztetése a vevővel

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 3D-s szoftver ismeret (CATIA V5 vagy NX előnyt jelent)
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem, kreativitás

Amit kínálunk:

  •     Versenyképes fizetés, cafeteria rendszer
  •     Teljesítményfüggő 14. havi prémium kifizetés
  •     Lakhatási támogatás
  •     Ingyenes egészségügyi ellátás, manager szűrés
  •     Színvonalas és inspiráló munkakörnyezet
  •     Szakmai és idegen nyelvi ismeretek bővítése
  •     Dinamikusan fejlődő fiatalos csapat

Győr