Termelés támogató mérnök (Budapest)

Budapesti öntödénkbe keresünk mérnököt gyártás támogatáshoz, angolnyelvtudással.

A Metalloglobus majdnem évszázados múltra tekint vissza, még Weiss Manfréd alapította a céget. 2004-óta önálló egységként gyártunk és kereskedünk ón-ólom ötvözeteket. Magyarországon egyedi gyártókapacitással (öntőgépekkel, olvasztó üstökkel, húzógépekkel és présekkel) és tudással rendelkezünk forrasztóón, ólom huzalok és ón ólom ötvözetek gyártásának területén, illetve vállalni tudjuk összetettebb ólom öntvény előállítását is. Célunk olyan szolgáltatást nyújtani és termékeket eladni, amivel vevőink számára megbízható, elismert partnerekké válunk, és részesei lehetünk az ő fejlődésüknek is

Magyar magántulajdonban lévő, ón-ólom kohászati termékek öntésével, képlékenyalakításával foglalkozó vállalkozás keres termelés támogató mérnököt.

A munkavégzés helyszíne: Budapest, 10. kerület

Feladatok:

  • jelenleg induló új ólomhuzal gyártó beruházás lebonyolításában való részvétel
  • a vállalkozás gyártóberendezéseinek megismerése, üzemképességük fenntartásával a gyártás támogatása, karbantartásuk szervezése
  • technológusi feladatok ellátása
  • minőségirányítási feladatok irányítása, ellátása
  • vállalatirányítási rendszer működtetésében való részvétel

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy ehhez közelálló mérnöki végzettség)
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • angol nyelvismeret
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • kreatív, magabiztos, agilis személyiség
  • komplex gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • kohászati területen szerzett gyakorlat
  • spectrométer ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria
  • előrelépési lehetőség
  • továbbképzés
  • családias légkör
  • önálló munkavégzés

Budapest