Gyártástámogató Sorvezető (Budapest)

Versenyképes fizetésre vágysz? Szívesen dolgoznál egy ipar 4.0-ás mintagyárban? Munkába állnál akár már a jövő héten? Akkor Téged keresünk az alábbi munkakörbe:

Gyártástámogató Sorvezető

Feladatok

  • Gyártási tervek végrehajtása
  • Termelés koordinálása
  • Túlórák önálló szervezése, erőforrások tervezése
  • Gyártósori munkatársak vezetése
  • Gyártási dokumentáció naprakészen tartása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel,
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerettel rendelkezel
  • Többműszakos munkarendet tudod vállalni
  • Rendelkezel minőségbiztosítási szabványok ismeretével (5S, Lean, Kaizen)

Előnyök

  • Közeli lakhely
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Várható nettó 300.000 Ft-os havi kereseti lehetőség plusz cafetéria
  • Modern, automatizált, tiszta munkakörnyezet
  • Jól működő, pénzdíjazással járó ajánlási rendszer
  • Újítási ötletek befogadása és elismerése
  • Tapasztalatszerzési, előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér
  • Helyi étkezési és parkolási lehetőség
  • 4 műszakos munkarend

Munkavégzés helye

Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Budapest