Termelési asszisztens (Kecskemét) (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Termelési asszisztens (Kecskemét)

Feladatok

  • Termelésvezető részére kimutatások, riportok készítése;
  • Mérnökök munkájának adminisztratív támogatása;
  • Munkaruha, munkavédelmi eszközök anyagok kezelése, rendelése, naprakész nyilvántartása;
  • Gyártási segédanyagok kezelése, rendelése, naprakész nyilvántartása;
  • HR részére adatszolgáltatás (munkaidő nyilvántartás, pótlékok, szabadságok).

Elvárások

  • Legalább Középfokú végzettség;
  • 1-2 év adminisztratív munkakörben eltöltött tapasztalat;
  • Gyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat;
  • Alapszintű angol nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • Stabil, fejlődő vállalati háttér;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Bejárás támogatás;
  • 13. havi bérezés.

Előnyök

  • Angol nyelv középfokú ismerete;
  • SAP ismeret.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 837 5258 (Falucskai Ágnes)

Kecskemét