Termelési csoportvezető (Biatorbágy)

Globálisan szemléled a folyamatokat? Van csoportvezetési tapasztalatod? Szívesen vállalsz felelőséget és szeretnél modern gyártó környezetben dolgozni? Akkor ez a Te lehetőséged!

Alpine Európai Elektronikai Ipari Kft Biatorbágyi telephelyére Termelési csoportvezetőket keresünk.

Termelési csoportvezető

Feladatok

-Soron dolgozó munkatársak irányítása
-Napi elvárt darabszám teljesítése
-Selejt célok tartása
-Támogató területek értesítése probléma esetén
-Sor folyamatos gyártásának biztosítása
-Anyagkészletek megfelelő szinten tartása
-Dolgozók személyes ügyeinek intézése
-Leltár alkalmával az alkatrészek, termékek átlátható, pontos és gyors rendszerezése
-Műszakkezdéskor a sor indítása, napi gyártási tervek ismertetése a dolgozókkal

Követelmények

-Középfokú végzettség
-Jó kommunikációs képesség
-Számítógépes ismeretek
-Határozott személyiség
-Csapatmunkára való hajlam
-Egymás megbecsülése, felelősségvállalás
-Elkötelezettség, elhivatottság
-Hatékony munkaszervezés, minőségtudat
-5+2-es (2 vagy 3 műszakos) munkarend vállalása

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség, megfelelő betanítás mellett
- Szállás: 3 ágyas szobák (minimum 100 km távolságra lakóknak tudjuk biztosítani)

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Biatorbágy