Termelési csoportvezető (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Kiteljesednél szakmádban? Fontos, hogy folyamatosan fejlődj és a legújabb technológiákkal dolgozz? A világ egyik legnagyobb autóipari beszállító cégéhez keresünk szakembereket, az alábbi pozícióba, akik szakmai tudásukkal hozzájárulnak a sikerhez!

Termelési csoportvezető

Feladatok

  • Gyártási tervek végrehajtása, a gyártás szakszerűségének biztosítása,
  • a termelés koordinálása (következő műszak előkészítése, túlórák önálló szervezése stb.) gyártósori munkatársak vezetése,
  • a termékminőség biztosítása,
  • a gyártósorok teljesítményének folyamatos nyomon követése és a szükséges intézkedések azonnali megtétele,
  • a tervek teljesítéséhez szükséges emberi erőforrások tervezése, szervezése,
  • a vezetésére bízott dolgozók teljesítményének nyomon követése és folyamatos visszajelzés a munkatársak részére,
  • gondoskodik a gyártási dokumentációk naprakészségéről félkész- illetve készáru visszajelentés.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség.
  • Gyártó területen szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat.

Előnyök

  • SAP felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria, bónuszok, dolgozói kedvezmények,
  • hosszú távú munkaviszony megbízónk saját állományában,
  • ingyenes céges buszjárat,
  • szakmai előrejutási és fejlődési lehetőség,
  • kellemes, modern munkakörnyezet, fiatalos csapat.

Munkavégzés helye

Miskolc

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Miskolc