Termelési Mérnök (Nyergesújfalu)

A Toray Industries 20 éve a lítium akkumulátorokban használt szeparátor film egyik legnagyobb gyártója. Zöldmezős beruházás keretén belül Magyarországon is megkezdte üzemének építését és várja Termelési Mérnök kollégák jelentkezését szeptemberi kezdéssel.

Termelési Mérnök

Feladatok

Implementációs fázis alatti feladatok:

- Részvétel a termelési folyamatok, vállalati szabályok külföldről Magyarországra történő transzferében
- Műszaki dokumentáció, kézikönyvek és utasítások előkészítése, módosítása
- Gyártósorok üzembe helyezésének előkészítése
- Oktatás és képzés biztosítása a termelésben dolgozók részére

Termelési fázis alatti feladatok:

- A kijelölt termelési területen műszakvezetői feladatok ellátása
- Napi gyártási tervek betartatása, munkaerő-tervezés
- Gyártóberendezések állapotának felügyelete, stabil működés fenntartása
- Rendszeres riport a szekcióvezetőnek
- Biztonságos munkakörnyezet biztosítása, biztonsági utasítások betartatása
- Hatékonyságnövelés

Követelmények

- Vegyészmérnök, gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- 3-5 év tapasztalat polimergyártás területén
- Minőségirányítási ismeretek
- MS Office felhasználói ismeretek
- Vezetői és jó kommunikációs készség
- Elemzőkészség és döntéshozó képesség
- Tanulásvágy

Amit kínálunk

- Lehetőség világszínvonalú technológiák elsajátítására egy újonnan induló cég és csapat tagjaként
- Külföldi betanulási lehetőség
- Környezettudatos vállalati háttér
- Hosszú távú szakmai kihívások és fejlődés
- Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Nyergesújfalu