Termelési műszakvezető (Barcs)

A hirdetés már lejárt!

Feladatok

  • Termékgyártó és csomagoló műszakok irányítása, ellenőrzése
  • Technológia, valamint a termék előállítás felügyelete
  • Biztosítani, hogy az adott műszakban - a receptúráknak megfelelően - legyártásra kerüljenek a termelési tervben
    meghatározott mennyiségű és minőségű termékek
  • A napi gyártási folyamatok megszervezésében közreműködés a többi műszakvezetővel és a termelési vezetővel
  • Munkaidő-nyilvántartás felügyelete
  • Termeléshez kapcsolódó jelentések elkészítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Csoportvezetői / műszakvezetői tapasztalat
  • Kiváló vezetői és termelésirányítási képesség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, megfelelő higiéniai szemlélet
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék + teljesítmény bónus
  • Béren kívüli juttatás nettó 180.000 Ft/év
  • Egyéb  juttatások:  dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk
    munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért!
  • Dolgozói ajánlói program keretében 80.000 Ft-os jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Egy sikeres és gyorsan növekvő vállalat munkatársaként egyéni és szakmai fejlődési lehetőséget, a cég növekedésével együtt járó izgalmas kihívásokat és értékteremtő feladatokat
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye

7570 Barcs, Mészégető u. – korábban Dráva Tej üzeme

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével, vagy a 06-30/8525121 telefonszámon.

Barcs