Termelési csoportvezető (Pápa)

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat a következő pozícióba:

Termelési csoportvezető

Feladatok

  • A felelőssége alá tartozó termelési terület teljes körű irányítása,
  • Műszakvezetőkkel való folyamatos kapcsolattartás, munkájuk koordinálása,
  • Közvetlen és közvetett beosztottak teljesítményének felügyelete, értékelése, munkájuk motiválása, támogatása,
  • Aktív együttműködés a társosztályokkal (quality, logisztika, karbantartás),
  • Problémamentes gyártási folyamat biztosítása, vállalati célokban meghatározott mutatók (minőségi, termelési) elérése,
  • Gyártógépek zavartalan működésének biztosítása, hibák azonnali elhárításában való részvétel,
  • Rendszeres riportolás a Termelési igazgató részére.

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • Termelési területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer-ismeret
  • MS alkalmazások ismerete

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • Diploma

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezési rendszer (alapbér+cafeteria)
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Ideális pályázó

  • Jó problémamegoldó képességgel, globális, logikus gondolkodással bíró, termelési területen vezetői tapasztalatot szerzett jelölt.

Munkavégzés helye

Pápa

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk. Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Pápa