Termelési vezető / production leader (LAV-5979) (Szeged)

(LAV-5979)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

TERMELÉSI VEZETŐ / PRODUCTION LEADER (LAV-5979)

Feladatok:

  • A termelés folyamatos tervezése, irányítása és felügyelete;
  • 200+ fős termelési terület vezetése;
  • Munkatársak kiválasztása, betanítása és motiválása;
  • A minőségi elvárásoknak megfelelő termelés szavatolása;
  • Társterületekkel és a beszállítókkal való kapcsolattartás;
  • Beruházások és erőforrások tervezése, megvalósításukban való közreműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előny);
  • Minimum 3-5 év TERMELŐ cégnél (fémmegmunkálás, elektronika, energetika, műanyagipar) szerzett VEZETŐI tapasztalat (Production Manager, Value Stream Manager, üzemvezető, termelési vezető/igazgató);
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás;
  • Stratégiai gondolkodásmód;
  • Kiváló kommunikációs készség.

Juttatások:

  • Cafeteria, bónusz
  • Bejárási vagy albérlet támogatás

Munkavégzés helye: Szeged környéke, M5

Szeged