Termeléstámogató mérnök (LEAN tapasztalattal) (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Termeléstámogató mérnök
(LEAN tapasztalattal)

Feladatok

  • Folyamatfejlesztő és javítóintézkedések kidolgozása és megvalósítása, költségcsökkentés;
  • LEAN tevékenységek elvégzése, javító intézkedések meghozatala;
  • Az adatok elemzésével javaslatot tesz termelékenység-javító intézkedésekre;
  • Folyamatok fejlesztése, optimalizálása, újabb lean eszközök bevezetése;
  • Minőségi mutatók, eredmények figyelemmel kísérése, szükséges javítóintézkedések bevezetése, minőségfejlesztése;
  • Oktatások előkészítése, végrehajtása, kiértékelése;
  • Gyártási folyamatok optimalizálás, veszteségek csökkentése;
  • Beszámolók, riportok készítése a management felé.
  • Kapcsolattartás az európai üzemekben azonos tevékenységet végző munkatársakkal, valamint az európai központtal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év élelmiszeripari gyártó cégnél szerzett mérnöki tapasztalat
  • LEAN bevezetésében való jártasság
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Elkötelezett, felelősségteljes munkavállalás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás, cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus környezet

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 1/231-03-67 +36 30/294-5850

Komárom