Termeléstervező (Mór)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Termeléstervező

Feladatok

  • Készletszintek meghatározása és optimalizálása;
  • Termelési terv készítése vevői igények alapján;
  • Terv teljesülés felügyelete, eltérés esetén beavatkozás;
  • Gép- és létszámkapacitások rövid- és hosszú távú tervezése;
  • SAP tervezési modul használata, karbantartása.

Elvárások

  • Felsőfokú (közgazdász vagy logisztikai szakirányú) végzettség;
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás;
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP/ Baan/ Oracle/ AS400);

Előnyök

  • Termeléstervezési gyakorlat
  • Autóiparban szerezett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Mór

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30 791-5969

Mór