Termeléstervező (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Termeléstervező

(HF 12-7987)

pozícióba.

Feladatok

  • Gyártás megtervezése a termékek szállítási határidejének megfelelően,
  • Társosztályokkal együttműködve a gyártáskapacitás kialakítása,
  • Szükséges alapanyagok, alkatrészek biztosítása a gyártás igénye szerint,
  • Vevői reklamációk esetén okok feltárása, javító intézkedések meghozatala,
  • Jelentések, havi kimutatások készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Gyártó cégnél hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje aHF 12-7987"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu