Termeléstervező csoportvezető (Lajosmizse)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Termeléstervező csoportvezető

Feladatok

  • Heti, napi gyártás tervek készítésének felügyelete, kapacitás figyelembevétele mellett;
  • Gyártástervezéssel foglalkozó csoport napi munkájának ellenőrzés;
  • Készletkezelési adatok felügyelete, szükség esetén módosítása;
  • Szükséges mutatószámok elkészítése, az eléréshez szükséges döntések meghozatala;
  • Késztermékek ütemezése vevői instrukciók alapján;
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal;
  • Szükséges dokumentációk kezelése és elkészítése, házon belül és a vevő felé egyaránt;
  • Szükséges adatok rögzítése a vállalat rendszerében;
  • Jelentések, kimutatások készítése;
  • A készáru raktározással kapcsolatos feladatok.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Szakmai területen szerzett néhány éves tapasztalat;
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás;
  • SAP ismeret.

Amit kínálunk

  • Valóban motiváló juttatási csomag;
  • Befogadó, szakmailag felkészült közeg;
  • Fejlődő, stabil vállalati háttér;
  • Motiváló feladatok.

Előnyök

  • Autóipari környezetben szerzett jártasság;
  • Német nyelvismeret;
  • Vezetői tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Lajosmizse, Kiskunfélegyháza, Kecskemét

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Lajosmizse