Termelésvezető (Mohács)

Termelésvezető

Feladatok:

  • 50-60 fő öntödei dolgozó szakmai irányítása
  • előre elvárt célok teljesítése a termelési program alapján
  • a gyártás során a technológiai fegyelem betartásának felügyelete
  • részvétel a termelési program tervezésében, elkészítésében
  • minőség fenntartása, új termékek bevezetése esetén a gyártás koordinálása
  • napi szintű, operatív üzemvezetés

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • minimum 3 év öntészetben szerzett vezetői tapasztalat
  • kiváló vezetői és együttműködési képesség
  • határozott fellépés és problémamegoldó képesség

Előny:

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • változatos, felelősségteljes munkakör
  • hosszú távú, kiszámítható munkalehetőség

Szükséges tapasztalat:

3-5 év

Munkavégzés helye:

Mohács

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, bruttó bérigény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Mohács