Termelésvezető | Production leader (Székesfehérvár)

(Székesfehérvár környéke)

Termelésvezető | Production leader

(hiv.az.: THR3886)

  • Megjegyzés: Folyamatosan bővülő családias autóipari beszállító vállalat keres munkatársat.

Feladatok

  • a gyártás szakmai felügyelete és operatív irányítása,
  • a termelési tevékenység összefogása, struktúrájának és folyamatainak javítása (termelékenység növelése,
  • selejt csökkentése, minőség javítása, határidők betartása
  • termelési folyamatot kiszolgáló gépek szakmai felügyelete,
  • termelési munkatársak vezetése, fejlesztése, motiválása,
  • a termelés humán-, anyagi erőforrásainak koordinált hasznosítása.
  • termelési jelentés készítése, vezetőségi értekezleteken való részvétel.

Elvárások

  • Végzettség: Felsőfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.
  • Szakmai tapasztalat: A pozíció betöltéséhez 3-5 éves, autóipari termelésvezetésben szerzett tapasztalat szükséges.
  • Informatika: jó felhasználó szintű office ismeretek
  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • ISO TS /16949 gyakorlati elvárások ismerete,
  • Erős műszaki, gépészeti ismeretek, fémipari tapasztalat,
  • Határozott, dinamikus személyiség, erős vezetői készség,
  • 5S, LEAN ismeretek

Munkavégzés helye

Székesfehérvár (Fejér megye) környéke

Székesfehérvár