Termelésvezető / Üzemvezető (Pest megye)

 Legyünk együtt sikeresek!

Szerszámgyártással foglalkozó Partnerünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Termelésvezető / Üzemvezető

Feladatok

  • A vállalat szervezeti felépítésének kialakítása, rendszerépítés;
  • Fenntartható stratégia kialakítása, a gyártási folyamatok fejlesztése;
  • Emberi és vállalati erőforrások tervezése es biztosítása;
  • Különböző folyamatok összehangolása, fejlesztése, irányítása es monitorozása;
  • Felel az ISO, TPM, Kaizen es 5S tevékenységekért;
  • A gyártáshoz kapcsolódó eszközök karbantartásának tervezése és felügyelete;
  • Minőségbiztosítási rendszer felépítése, működtetése és koordinálása;
  • Költségcsökkentési módszerek bevezetése, fejlesztendő területek feltárása;
  • Kapcsolattartás az üzletfelekkel;
  • Dolgozók képzéseinek szervezése, tudásszint elemzése;
  • A csoport és egyéni hatékonyság mérése, elemzése, javítása;
  • Minőségi mutatók elemzése, a minőség folyamatos javítása.

Elvárások

  • Műszaki előképzettség;
  • Forgácsoló gépen szerezett szakmai gyakorlat;
  • Műszaki rajz ismerete;
  • Szerszámkészítésben és karbantartásban szerzett, legalább 3-4 éves tapasztalat! (Műanyag területen!)

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés;
  • Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzésekkel;
  • Lakhatási támogatás, vagy útiköltség térítés!

Az ideális pályázó:

  • Precizitás, türelem, higgadtság, maximális figyelem, térlátás
  • Önállóság, problémamegoldó képesség, stressztűrés jellemzi

Munkavégzés helye

  • Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!