Területi képviselő (Magyarország)

Magyarország

Világítástechnikai cég megbízásából keresünk az ország több területéről (első sorban megyeszékhelyekről) munkatársakat az alábbi pozícióba:

Területi képviselő

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség,
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • A világítástechnikai kapcsolatrendszert és az értékesítési képviselői gyakorlatot előnyként értékeljük.

Feladatok:

  • Világítástechnikai termékek direktértékesítése meghatározott túraterv alapján,
  • Meglévő ügyfélkör fenntartása és fejlesztése,
  • Promóciók, akciók szervezése és követése,
  • Új értékesítési csatornák fejlesztése, projektek felkutatása és megvalósítása,
  • Régiójára vonatkozó értékesítési terv elérése,

, Megbízóról:,

2009-óta van jelen a világítástechnikai piacon, több márkát futtatott fel sikeresen, jelenleg két LED márkát képviselünk kizárólagosan hazánkban. Tarts velünk, építsd fel a területed, jövedelmed és a jövőd LED-es lámpatestek értékesítésével!

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulás,
  • Főállású munkaviszony,
  • Alapbér és teljesítményarányos jövedelem,
  • Értékesítési tréning, szakmai fejlődési lehetőség,
  • Szolgálati személygépkocsi,
  • Havi, negyedéves és éves munkabéren kívüli juttatások