Területi képviselő (Magyarország)

 pályázatot hirdet

Területi képviselő

pozícióba

Cégünk dinamikusan fejlődő kereskedelmi vállalkozás, mely 4 beszállító partner disztribútora Magyarországon.

Stratégiánk megvalósításához keressük útra-, és tettre kész kollégákat

TERÜLETI KÉPVISELŐ/ÉRTÉKESÍTŐ POZÍCIÓBA

Feladatok

  • Új partnerek felkutatása
  • Meglévő ügyfélkör kezelése, rendszeres látogatása, túra terv alapján
  • Kereskedelmi célok, értékesítési tervek megvalósítása
  • Akciók és árajánlatok készítése
  • Marketing aktivitások végrehajtása
  • Rendelések összeállítása, felvétele

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2 év értékesítési, kereskedői tapasztalat
  • Kiváló tárgyalástechnikai és kommunikációs készség,
  • Megbízható, agilis személyiség
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó készség
  • Üzleti látásmód
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetői gyakorlattal
  • Alapvető számítógép kezelési ismeretek, Office ismerete

Előny

Háztartási vegyi termékek ismerete

Amit kínálunk

  • Alapfizetés + teljesítményarányos bérezés
  • Szolgálati gépkocsi, telefon, tablet/laptop
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Dinamikus, lelkes, jó hangulatú csapat
  • Változatos munka
  • Folyamatos kihívások, fejlődési lehetőség
  • Rendszeres szakmai képzések, oktatások
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú perspektíva

Munkavégzés helye

Országosan bárhonnan végezhető