Területi képviselő (Budapest)

Papír-irodaszer cégellátással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Területi képviselő

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Képviselői vagy kereskedelmi tapasztalat
  • MS Office ismeret
  • Problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • Saját gépkocsi

Előnyt jelent:

  • Papír irodaszer piacon töltött képviselő munka
  • Angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Új és meglévő vevőkkel a kapcsolattartás
  • Tárgyalások és ajánlatok lebonyolítása

Megbízóról:

  • Papír-irodaszer cégellátással foglalkozik, több mint 70 000 féle terméket forgalmaznak
  • 11 éve van a magyar piacon, folyamatos fejlődéssel, mind forgalom mind vevő kör tekintetében, országos jelenléttel és szállítással és kereskedelemmel bírnak

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör
  • Jutalékos progresszív bérezés
  • Izgalmas folyamatosan fejlődő vevőkör
  • Telefon és notebook biztosítása
  • Irodai belső asszisztens biztosítása
  • Fejlődési és tanulási és képzési lehetőségek
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Budapest