Területi Képviselő (Vas megye)

Partnerünkről

Területi Képviselő kollégát keresünk műszaki termékek gyártásával foglalkozó népszerű német multinacionális Partnerünk számára, aki a belföldi meglévő és új ügyfelek felé való értékesítés menedzseléséért lesz felelős Pécs környékén.

Területi Képviselő

Feladatok

A munkatárs célja a belföldi partner vállalatok felé való értékesítés teljeskörű lebonyolítása, portfolió menedzsment, a vállalat képviselete ügyféltárgyalásokon, ajánlatok elkészítése, értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása. A későbbiek során pedig Key Account Manager feladatkör betöltésére is lehetőség nyílik.

Feltételek

Minimum 0.5-1 éves tapasztalat értékesítő/sales-es munkakörben, alapos, percíz, határozott személyiség. Előny a műszaki területtel foglalkozó multinacionális jellegű cégnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Partnerünk által nyújtottak Új munkatársuknak a vállalat versenyképes fizetést, vállalati autót magánhasználatra és bónuszrendszert ajánl, innovatív multinacionális környezetet, előrelépési lehetőséget Key Account Manager irányba.

Munkavégzés helye

Vas megye

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.