Területi képviselő / értékesítő (Baranya megye)

A hirdetés már lejárt!

2010-ben alakult, dinamikusan fejlődő vállalkozás megbízásából értékesítői csapatába jogdíjas édességek értékesítéséhez keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Területi képviselő / értékesítő

Elvárások:

Kötelezően elvárt minimum 1 év területi képviselői tapasztalat, Értékesítés orientált, motivált személyiség, Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, Számítógépes ismeretek, táblázatkezelés, B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

Baranya, Tolna megyében meglévő kapcsolatok, lakhely.

Feladatok:

Új partnerek felkutatása, Üzleti kapcsolatok bővítése, kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel, Forgalmazott termékek bemutatása, Cégünk hiteles szakmai képviselete, Az üzleti tervben meghatározott célkitűzések elérése

Amit kínálunk:

Kiemelkedő bérezés (versenyképes alapbér + jutalék), Biztos munkahely, Céges autó, PDA Mobiltelefon és költségtérítés, Komoly szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Baranya, Tolna megye