Területi képviselő / Értékesítő agrármérnök (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Folyamatosan bővülő, piacvezető amerikai és brit tulajdonban lévő mezőgazdasági vállalat részére keresünk 2 kollégát,

bővülés céljából,

az alábbi pozícióba:

Területi képviselő / Értékesítő agrármérnök

Feladatok

  • Szolgáltatások (precíziós növénytermesztési) és prémium növényi tápanyagok értékesítése a gazdálkodók részére a Duna-Tisza közötti megyékben;
  • A beszállítókkal kapcsolattartás (pl. Agronutrition, SOYL Precision, stb.);
  • Lehetséges új partnerek felkutatása, kapcsolatok kialakítása;
  • Az értékesítési projektek nyomon követése, koordinálása.

Elvárások

  • Mezőgazdasági területen értékesítői tapasztalat és kapcsolati tőke (gazdáknál)
  • Agrármérnöki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Motiváló alapbéren kívül teljesítmény arányos bónusz, felső korlát nélkül
  • VW Golf Variant vagy hasonló kategóriájú céges autó
  • IPhone, MacBook eszközök a munkavégzéshez
  • Folyamatosa szakmai képzés a külföldi beszállítóink által is
  • Dinamikusan növekvő fiatalos csapat

Előnyök

  • Növényvédelmi vagy precíziós szakirányon szerzett diploma
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Kecskemét