Területi képviselő / értékesítő (Győr-Moson-Sopron) (Komárom-Esztergom) (Fejér megye)

Phobex Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Új munkatársat keresünk kéziszerszám nagykereskedő vállalatunkhoz az alábbi pozícióba:

Területi képviselő / értékesítő

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A képviselt területen található potenciális szerszámkereskedő partnerek felkeresése és rendszeres látogatása
  • Az ügyfelek igényeire szabott árajánlatok elkészítése, kommunikálása
  • Kéziszerszámokkal, szerszámgépekkel kapcsolatos szakmai támogatás a viszonteladó partnerek részére
  • Kitűzött vállalati értékesítési célok megvalósításának támogatása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Minimum középfokú, műszaki végzettség
  • Barátságos, értékesítés -és ügyfélorientált személyiség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Önszervező képesség
  • Önálló, kitartó dinamikus munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (excel, word )

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapfizetés + jutalék
  • Szolgálati autó, tablet, mobiltelefon
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményről
  • Stabil munkaadói háttér
  • Fejlődési -és szakmai előmeneteli lehetőség
  • Dolgozói kedvezmény

Munkaidő:

Teljes munkaidőben

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom és Fejér megye

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma! Nem fogsz csalódni!

Fényképes önéletrajzokat várunk, fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.