Területi Képviselő (Rövid távú bérlet, Targonca) (Dunaharaszti)

A hirdetés már lejárt!

Területi Képviselő (Rövid távú bérlet, Targonca)

Feladatok

Anyagmozgatási szektorban targonca értékesítési és bérbeadási területen tevékenykedő Partnerünk számára keresünk Területi Képviselő pozícióra kollégát az alábbi izgalmas feladatokra:

- Személyes kapcsolattartás a partnerekkel
- Új és meglévő ügyfelek felé történő értékesítési tevékenység
- Műszaki szaktanácsadás és segítségnyújtás
- Személyreszabott megoldási javaslatok kidolgozása
- Tárgyalások lebonyolítása, szerződések kötése
- Forgalmak elemzése, piacfigyelés

Elvárások

A siker garantált, ha:
- kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel
- műszaki végzettséged, vagy erős technikai tudásod van
- dolgoztál már hasonló pozícióban legalább 2-3 évig
- érted a bérbeadás lényegét (B2B), és van benne tapasztalatod
- középfokon beszélsz angolul

Amit kínálunk

Amit Partnerünk kínál a munkádért cserébe:
- Operatív és stratégiai feladatok kombinációja
- Stabil, összetartó, innovatív csapat, aminek a tagjai szeretnek együtt dolgozni, de önállóan is kiválóan elboldogulnak
- Házon belüli, illetve külföldi betanítási tréningek, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- Korrekt juttatási csomag (alapbér + bónusz), autó (magánhasználatra is), laptop, telefon
- Biztos, nemzetközi háttér, prémium termék

Munkavégzés helye

Pest megye (Dunaharaszti)

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

Dunaharaszti