Területi képviselőt keresünk (Budapest)

Területi képviselőt keresünk

Lámpa, világítástechnikai értékesítési piacon területi képviselőt keresünk.

Feladatok

  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Új partnerek és lehetőségek felkutatása az egész ország területén
  • Csillárok, világítótestek értékesítése

Elvárások

  • Eredmény orientált kereskedelmi szemlélet
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Felhasználó szintű számítógép ismeret

Előnyök

  • Területi képviselői tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó, mobiltelefon
  • Sabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a jelentkezéshez kérjük regisztráljon teljes körűen a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest