Területi üzletkötő - Kiemelt ügyféllátogató értékesítő (Magyarország)

STELLA Zrt.

Immár 66 éve fodrászcikkek, hajápolók, kozmetikumok, arc- és testápoló termékek, szalonbútorok és eszközök gyártásával és kereskedelmével foglalkozó cég

TERÜLETI ÜZLETKÖTŐ – KIEMELT ÜGYFÉL LÁTOGATÓ ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keres

professzionális fodrászcikk, kozmetikum, smink- és wellness termékek értékesítéséhez

Főbb feladatai:

  • A cég termékeinek értékesítése, rendelések felvétele – kozmetikumok, dekorkozmetikumok, fodrászcikkek, hajfestékek, hajápolók, masszázs termékek –fodrász, kozmetikai- és masszázs-szalonokban, wellness szállodákban
  • Szerződéskötés, rendelés felvétel, megrendelések kiszállíttatása
  • Kiemelt vevőkapcsolatok ápolása, új partnerek felkutatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség érettségivel (kozmetikus, vagy fodrász szakmai végzettség előny)
  • Több éves - egy helyen eltöltött kereskedelmi gyakorlat - kozmetikum, fodrászcikk, wellness termék üzletkötői értékesítési gyakorlat előny
  • Üzletkötői gyakorlat, alapos termékismeret
  • Jó szervező-, és tárgyalóképesség, értékesítési készség, marketing szemlélet
  • Megbízhatóság
  • Középfokú szakirányú kereskedői végzettség előny
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • REFERENCIA
  • B kategóriás gépjárművezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

A felkínált havi jövedelem (bruttó)

Alapfizetés + jutalék (vagy vállalkozói tevékenység számla alapján)

Munkaidő:

  • teljes munkaidő/vagy vállalkozó

Munkavégzés helye:

Magyarország területe, kozmetikum, fodrászcikk kereskedők, kozmetikai-, és fodrászüzletek, wellness szállodák masszázs szalonok, magán drogériák, gyógynövény boltok – útvonal szerinti rendszeres látogatása -, részükre történő értékesítés

Jelentkezést a pozíció megjelölésével és születési dátummal, lakóhely megjelölésével, fényképes szakmai önéletrajzzal küldje el a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Szükséges még:

  • referencia
  • erkölcsi bizonyítvány (felvétel esetén)
  • végzettségi okmányok