Tervező (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

A tervezés a te világod és szeretnéd hasznosítani a tudásod egy szuper vállalatnál? Olvass tovább!

Akkor te vagy az akit keresünk!

Magyar tulajdonú haza építőiparban meghatározó szerepet betöltő partnercégünk számára keresünk tervező pozícióba munkatársakat.

Tervező

Feladatok

  • előre gyártott vasbeton gyártmánytervezési feladatok ellátása
  • monolit vasbeton tervek készítése;
  • statikai modellek készítése AXIS programmal;
  • részvétel a gyártási megvalósíthatósági feltételek átgondolásában, a kivitelezés során felmerülő tervezői kérdések megoldásában;
  • tervellenőri feladatok ellátása;

Követelmények

  • min. technikusi végzettség (építőmérnöki végzettség előnyt jelent);
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • vasalási tervek ismerete;
  • CAD, AXIS programok ismerete;
  • önállóság, terhelhetőség;
  • problémamegoldó készség, rugalmasság;
  • MS Office felhasználói szintű alkalmazása.

Amit kínálunk

  • együttműködés és jó hangulat jellemzi a csapaton belüli munkát;
  • igényes munkahelyi környezetet és eszközöket biztosítunk;
  • mindenkit a munkakörének megfelelő feladatokkal látunk el;
  • vezetőinkre jellemző a megközelíthetőség és a „nyitott ajtók politikája”.

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs