Tervező / műszaki rajzoló, gépészmérnök (Budakalász)

Cégünk budakalászi gyártóüzemébe

Tervező / műszaki rajzoló, gépészmérnök

munkatársat keresünk

Feladatok

  • Termékek tervezése és fejlesztése
  • Tervezési dokumentációk elkészítése
  • Termékmódosítások lebonyolítása
  • Szoros együttműködés a projekt csapat tagjaival és a társ területekkel

Elvárások

  • Solid Edge tervező program ismerete
  • Precizitás, pontosság
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gépészmérnök, CAD)
  • Legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök

  • Fémipari technológiák ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

Correx Art Kft Budakalász Szentendrei út 1-3.

Jelentkezz a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budakalász