Tervezőmérnök (Magyarország)

Magyarország

A hirdetés már lejárt!

Biztonsági világítás forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Tervezőmérnök

Elvárások:

Villamosmérnök végzettség, Angol vagy német nyelvtudás, Microsoft Office ill. AutoCAD ismerete, Ügyfélközpontú gondolkodásmód, Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

Lelkes, újdonságokra nyitott, szakmai fejlődést fontosnak tartó személyiség, Szorgalom, Csapatjátékos, Hosszútávban való gondolkodás

Feladatok:

Ajánlatok előkészítése, villamostervek készítése a biztonsági világítással kapcsolatban, Senior mérnökök munkájának segítése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása,

, Megbízóról:,

2006-ban alakult, fő tevékenységi területük a biztonsági világítás. A kijáratmutató- és irányfény lámpák mellett vészvilágítási központokat, illetve BUS felügyeleti rendszereket forgalmaznak, villamosmérnök csapatuk tervezte és szállította számos hazai nagyberuházás, irodaház, bevásárlóközpont, szálloda, iskola és kulturális intézmény rendszerét. Büszkék arra, hogy referenciáik közt tudhatnak többek közt olyan hazai projekteket, mint a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér SkyCourt Terminál, az Audi Logisztikai Park, a Groupama Aréna, Duna Aréna és a Telekom új székháza. A német INOTEC és a lengyel AWEX kizárólagos magyarországi forgalmazójaként valamennyi, a biztonsági világítással kapcsolatban felmerülő igényre ideális megoldást biztosítanak, kezdve a tervezéstől egészen a beüzemelésig és karbantartásig. Csapatukat folyamatosan bővítik, jelenleg TERVEZŐMÉRNÖK pozícióba keresnek munkatársat.

Amit kínálunk:

Fiatalos, modern munkakörnyezet, Hosszú távú, biztonságos munkalehetőség, Versenyképes fizetés, Szakmai fejlődési lehetőség, Színvonalas csapatépítő rendezvények, Kutyabarát munkahely