Tervezőmérnök - Üzemanyagcella (Győr)

Karrier az Audinál

Tervezőmérnök - Üzemanyagcella

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A Kísérleti Motorgyártó Központ a motorok és a hozzájuk tartozó aggregátorok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen a szériáig. Erre az izgalmas és kihívásokat tartogató pozícióra műszaki irányultságú, a motorok fejlesztése iránt érdeklődő mérnökök jelentkezését várjuk.

A munkakört a következő videóban mutatja be kollégánk https://www.youtube.com/watch?v=194V0LO_BYY

Legyen részese Ön is csapatunknak!

Következő feladatok várnak Önre

  • Gyártásvezérlő szoftver üzemeltetése és kezelése
  • Gyártásvezérlő szoftver fejlesztésének szakmai támogatása
  • Üzemanyagcella folyamat mérnöki feladatainak ellátása, összeszerelési folyamat felépítése
  • Üzemanyagcella építésének támogatása
  • Termék fejlesztés támogatása, kísérletek lebonyolítása
  • A kísérleti üzemanyagcella gyártás megbízásainak a szakterületeket átfogó koordinálása
  • Képzések, oktatások szervezése, lebonyolítása

Ön az ideális jelölt, ha

  • Gépészmérnök/járműmérnök/villamosmérnök végzettséggel rendelkezik
  • Német nyelvtudása középfokú, angol nyelvismeret előny
  • Gyártás, gyártástechnológia területén szerzett tapasztalatot
  • Villamos mérésekben jártas
  • Szoftverek és IT rendszerek felépítések ismerete előny (szoftver fejlesztés)
  • Jó kommunikációs/prezentációs készséggel rendelkezik
  • Jó terhelhetőség és rugalmasság jellemzi
  • Folyamatorientált gondolkodásmóddal rendelkezik
  • Önálló munkavégzés jellemzi ugyanakkor képes csapatmunkára is
  • Fellépése határozott

Munkavégzés helye

Győr

Ha többet szeretne tudni

  • Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
  • Referenciakód: GYDJ18318
  • A kiírással kapcsolatos kérdéseit Grécs-Mihályi Anna válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 4342
Győr