Tervezőmérnök - Virtuális modellezés (Győr)

Karrier az Audinál

Tervezőmérnök - Virtuális modellezés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A gyártástechnológia-tervezésen belül a tervezésirányítás terület foglalkozik a digitális gyárral is, amely a digitális modelleket, módszereket és szerszámokat összekapcsoló hálózat gyűjtőfogalma, többek között magába foglalja a szimulációt és a háromdimenziós megjelenítést, amelyeket egy folyamatos adatmenedzsmenttel integrálnak. Cél a valós gyár struktúrájának, folyamatainak és erőforrásainak teljeskörű tervezése és kiértékelése.

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Következő feladatok várnak Önre

  • Gyártási és a gyártást támogató folyamatok virtuális leképezése
  • A virtuális adatok felhasználásával szimulációk futtatása a gyártási folyamatok továbbfejlesztése érdekében
  • Gyártási dokumentáció előállítása a motor és főbb komponensek konstrukciós modelljei alapján
  • A gyártócsarnok, a gyártó berendezések és a termék virtuális 3D-s adatainak összefűzése
  • Tapasztalatcsere és tudásmegosztás biztosítása a központi kommunikációs rendszer többi felhasználójával
  • Aktív kommunikáció a szakterületen belül, illetve a szakterület, a kapcsolódó területek (IT, gyártervezés, termelés, logisztika) és a beszállítók között
  • Gyártóterületek szakmai támogatása

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú mérnöki végzettséggel rendelkezik
  • Középfokú német nyelvtudása van (angol nyelvtudás előny)
  • Érdeklődik és nyitott az IT-Innovációk iránt, ipari folyamatok szimulációjában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Szerzett CAD programokkal szakmai tapasztalatot
  • Felelősségteljes munkavégzésre képes
  • Kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik és szeret csapatban dolgozni
  • Komplex gondolkodású és precíz
  • Jó kommunikációs képességű, kreativ és jó problémamegoldó személyiség

Munkavégzés helye

Győr

Ha többet szeretne tudni

  • Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
  • Referenciakód: GYDJ12047
  • A kiírással kapcsolatos kérdéseit Rőczei Renáta válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9013
Győr