Tester (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Tester

Feladatok

  • Rendszerintegrációs tesztek elvégzése
  • Manuális és automatizált tesztek futtatása
  • Tesztadatok előállítása, Oracle adatbázisból való kigyűjtése
  • Tesztelési tervek és tesztesetek kidolgozása megadott követelmények alapján
  • Hibakeresés, dokumentálás és az adatok kódszintű analizálása
  • Regressziós tesztek futtatása
  • Kapcsolattartás a Projekt owner-rel, business analysttel, fejlesztővel és architekt-tel

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Német nyelvtudás
  • SQL ismeret (Oracle előny)
  • XML, HTML
  • Odafigyelés a részletekre továbbá dokumentálási készség, precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség

Budapest