Teszt koordinátor, németes (E-I73) (Budapest)

(E-I73)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A megbízónk egy nemzetközi szolgáltatóközpont...

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

TESZT KOORDINÁTOR, NÉMETES (E-I73)

Feladatok:

  • Teszt computerek kiosztása és adminisztrációja (BusinessApp & Middleware Provision) az aktuális SCCM konzol segítségével
  • A szoftver, a group ppolicy és a hálózati adottságok testreszabása (BusinessApp & Middleware)
  • Tesztkliensek és témák időzítése és koordinációja, tesztkörnyezet előkészítése
  • A computer elérhetőségének előkészítése és irányítása
  • Installálhatóság és kompatibilitás tesztelése a belső IT sztenderdek mentén
  • Software leírások, checklist-ek, installációs instrukciók, szerverhez kapcsolódó scriptek előkészítése és leszállítása
  • Software tesztelés tervezése és lebonyolítása az ügyféllel
  • Felhasználóbarát tesztelési támogatás és probléma esetén rendelkezésre állás a hiba megtalálásáig
  • Client engineering-gel való folyamatos kapcsolattartás
  • Last level support bizonyos hozzárendelt software termékekhez kapcsolódó incidensek és problémák esetén
  • Gyártáskész termékek tervezése, kreálása és felülvizsgálata a Software életciklusát menedzselő toolban
  • Ügyfélnek szánt levelek és outlook template-ek készítése, tervezése
  • Hálózatüzemeltetési feladatok
  • A feltételek felmérése az ügyfél tesztkörnyezetének kialakításának kapcsán
  • Dokumentáció
  • A termékek installációja
  • Quality Management
  • Troubleshooting/Technical troubleshooting
  • Tesztesetek felállítása

Elvárások:

  • Technikai elvárások
  • SCCM ismerete, és/vagy más software disztribúciós rendszer ismerete
  • Group policy, registry, kulcsok ismerete
  • Hálózati ismeretek: Firewall, DHCP
  • Visual Basic, VBScript
  • Folyékony német és legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Személiységbeli elvárások:
  • Jó szervezési készségek
  • Integrációs készség, innovatív hozzáállás
  • Jó stressztűrő képesség
  • Hatékony kommunikáció

Előnyt jelent:

  • Test manager, teszt automatizáció tapasztalat előny (Selenium, python)

Kezdés: azonnal

Fizetés: versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest

Budapest