Teszt technikus (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 10 fő Teszt technikus kollégát veszprémi munkavégzésre.

Teszt technikus

Feladatok

  • Biztonsági eszköz működésének biztosítása (tesztberendezés)
  • Karbantartási fejlesztések javaslása
  • Kapcsolási rajz olvasásának képessége, termékanalízis
  • A 3. szintű karbantartások elvégzése, illetve annak támogatása
  • A felmerülő teszter problémák illetve hibák elhárítása
  • Eszkaláció a javító vagy megelőző karbantartás és a tartalék raktárban észlelt eltérések esetén
  • Teszterek alkatrészeinek, egységeinek szerelése, feljavítása
  • Részvétel teszter átvételi folyamatban és a karbantartás 5S folyamatában
  • Teszter beállítása átállások során a céges előírásoknak megfelelően
  • TRP dokumentáció készítése a tesztberendezés meghibásodása esetén, szoftverek biztonsági mentése

Követelmények

  • Középfokú végzettség + 2 év technikusi képzés/ elektronikai szakiskola
  • Elektronikai vagy automatizálási terület ismerete
  • Minimum 1 éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Angol nyelvi ismerete nem feltétel, azonban előny
  • Műszakban történő munkavégzés vállalása
  • Gyakornokként végzett munka előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Komplex, versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém