Tesztelő (Pécs)

(Pécs)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Tesztelő

Feladatok

  • A Deutsche Telekom informatikai rendszereinek tesztelése, tesztek kiértékelése, hibamanagement
  • Nemzetközi csapat tagjaként hosszú távú szoftvertesztelési feladatok nemzetközi projektekben
  • A németországi betanulási fázis után remote munkavégzés Pécsről

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Legalább középfokú végzettség
  • Német nyelv legalább középszintű ismerete
  • Legalább 1 éves szoftvertesztelői tapasztalat
  • Proaktivitás, jó kommunikáció, önállóság
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Üzenet-orientált kommunikációban szerzett tapasztalat
  • XML, SQL, SOA/SOAP alapismeretek
  • HP Quality Center, Remedy AR, Jira ismeret
  • Unix/Linux alapismeret
  • ISTQB minősítés
  • Nemzetközi projekt teamben, külföldön szerzett tapasztalat

Pécs