Tesztelő és automatizáló gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk járműkommunikációs (V2X) szoftver és hardver fejlesztésével foglalkozik, amelyek segítik a balesetek elkerülését és hatékonyabbá teszik a közlekedést. A technológiájuk lehetővé teszi, hogy a járművek egymással, illetve az okos városok útmenti infrastruktúrájával kommunikáljanak szenzoradatok megosztásával, és segítsék az önvezető autók működését.

Tesztelő és automatizáló gyakornok

Feladatok

  • Autók közötti kommunikációs szoftvercsomagok és biztonsági alkalmazások tesztelése különböző régióknak (EU,USA, Japán)
  • Automatizált teszttervek tesztelése, dokumentálása
  • Eredmények elemzése, jelentése
  • Hibajelentések készítése és kezelése, probléma megoldása
  • Terepen való munkavégzés

Elvárások

  • Programozás tapasztalat
  • Linux vagy Unix ismeretek
  • Hálózati rendszerek és protokollok ismerete
  • Számítástechnika vagy szoftverfejlesztéssel kapcsolatos tanulmányok
  • Minőségorientált gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Képesség és hajlandóság a gyors tanulásra és a határidők betartására
  • Erős kommunikációs készség magyar és angol nyelven

Munkaidő

  • heti 20-30 óra között rugalmasan, hétfő és péntek között 8:00-18:00 óra között

Amit nyújtunk

  • Betekintést nyerhetsz az intelligens közlekedési rendszerek működésébe
  • Hozzáférhetsz a technológiákhoz, amelyek a közeljövőben minden járműben jelen lesznek
  • Nagyszerű légkör az irodában, Budapest belvárosában
  • Utazási lehetőség külső vizsgálati helyszínekre
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos és hosszútávú munkalehetőség
  • Együttműködő és barátságos csapat

Előnyök

  • Tesztelési, automatizálási, programozási tapasztalat
  • Programozási tapasztalat Java nyelven
  • ISTQB tanúsítvány
  • Jogosítvány

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest